• 1400/01/11 - 18:24
  • 113
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون پرستاری وزارت بهداشت در بازدید از مراکز درمانی نیشابور:

مترصد اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری در سال 1400 هستیم

دکتر حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت، در جمع مدیران حوزه سلامت نیشابور گفت: انشاءالله با تلاش و همدلی همه همکاران قانون مهم تعرفه گذاری خدمات پرستاری در سال جاری محقق خواهد شد.

دکتر حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت، در جمع مدیران حوزه سلامت نیشابور گفت: انشاءالله با تلاش و همدلی همه همکاران قانون مهم  تعرفه گذاری خدمات پرستاری در سال جاری محقق خواهد شد.

وی در سفر دو روزه خود به خراسان رضوی از مراکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم و ٢٢ بهمن نیشابور بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات کادر پرستاری قرار گرفت.

دکتر حضرتی سپس از مرکز درمانی عطار نیشابوری که به عنوان یک بیمارستان ٧٢ تختخوابی در طول کمتر از ۵ ماه به همت وزارت بهداشت و دانشکده علوم پزشکی نیشابور ایجاد گردید، دیدن کرد و در جلسه پایانی با حضور مدیران این دانشکده حاضر شد.

وی با اشاره به زحمات فراوان کادر بهداشت ودرمان در سال گذشته جذب ٢۴ هزار پرستار، پرداخت فوق العاده ویژه و ایجاد ساختار تشکیلاتی پرستار کنترل عفونت را از اقدامات مهم انجام شده برای جبران گوشه ای از زحمات این قشر پرتلاش برشمرد و افزود: ما در وزارت بهداشت به جد پیگیر اجرای نظام تعرفه گذاری پرستاران که رهبر معظم انقلاب تکلیف فرموده اند هستیم و در همین راستا ۵٢٨ بسته خدمتی تعریف شده است و انشاءالله با تلاش و همدلی همه همکاران حتما این قانون مهم در سال جاری محقق خواهد شد.

معاون پرستاری وزارت بهداشت در پایان از زحمات کلیه پرستاران به ویژه در مقابله با کرونا تشکر کرد و از مردم خواست برای کمک به جبران خستگی این عزیزان، مراقب سلامتی خود باشند و زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و شستن دست ها را هرگز فراموش نکنند.

حاتم احمدوند، مشاور اجرایی معاونت پرستاری در این سفر دکتر حضرتی را همراهی کرد.

  • گروه خبری : اخبار عمومی,خبر دانشگاه ها
  • کد خبر : 157656
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید