• 1400/01/02 - 03:03
  • 87
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در نخستین روز از سال 1400 انجام شد؛

بازدید معاون پرستاری وزارت بهداشت از مراکز درمانی شیراز

معاون پرستاری وزارت بهداشت در نخستین روز از سال 1400 با حضور در دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بیمارستان شهید دکتر فقیهی و حضرت علی اصغر(ع) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت پرستاری، دکتر «مریم حضرتی» معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نخستین روز از فروردین سال ۱۴۰۰، ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان های شهید دکتر فقیهی و حضرت علی اصغر(ع)، از تلاش و حضور فعال کادر درمان و بهداشت در یکسال گذشته به ویژه در بحران کرونا قدردانی کرد.

 وی با حضور در بخش های مختلف، سال جدید را به کارکنان این مراکز درمانی تبریک گفته و از نزدیک بر فرآیندهای ارائه خدمت در این مراکز درمانی نظارت کرد.

 دکتر حضرتی ضمن گفتگو با بیماران، فرایند ارائه خدمات به بیماران کووید ۱۹ را مورد بررسی قرار داد و از ارائه خدمات به بیماران ابراز رضایت کرد.

 وی در ادامه مسائل و چالش های مربوط به نیروی انسانی و نیروهای شرکتی مراکز درمانی شیراز را مورد بررسی قرار داد.

«دکتر اورنگ ایلامی» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این بازدید ضمن همراهی معاون پرستاری وزارت بهداشت، توضیحاتی درباره شیوه ارائه خدمات درمانی در مراکز درمانی استان به مراجعان به ویژه در ایام نوروز ارائه داد.

در این بازدید دکتر سعید لک معاون دفتر توانمندسازی و بهبود سرمایه های انسانی معاونت پرستاری و مدیر پرستاری قرارگاه ستاد ملی مقابله با کرونا دکتر حضرتی را همراهی کردند

  • گروه خبری : اخبار مهم,خبر دانشگاه ها
  • کد خبر : 157620
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید